Maciej Lelusz

Architektura IT – wczoraj, dziś, jutro

M.Lelusz - prelegent FoWS

IMIĘ: Maciej

NAZWISKO: Lelusz

SPECJALIZACJA: architektura IT

Prelekcja: Architektura IT – wczoraj, dziś, jutro

DATA I GODZINA: 15.04.21 (czwartek) GODZ. 14:00

Biografia

Założyciel i Prezes Inleo, niezależnej, technologicznej firmy konsultingowej, specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań chmurowych, wirtualizacji i projektowaniu architektury IT. Poza zarządzaniem zespołem, jest mentorem, aktywnym prelegentem, blogerem i feletonistą na łamach „IT Professional”, a także prowadzącym serię autorskich podcastów, tzw. „inleocastów”.

Posiada tytuły AWS CSA, VMware VCP3/4/5/6, Microsoft MCP i MCTS, DELL/EMC Technology Architect VNX oraz Isilon. Całość zwieńcza wyróżnienie VMware vExpert, które otrzymał w tym roku po raz 11 z rzędu.

Lubi dzielić się swoją wiedzą i czyni to, od lat budując społeczność IT poprzez organizowanie wydarzeń zrzeszających praktyków z różnych dziedzin IT. Jest liderem VMUG PL – organizacji zrzeszającej użytkowników VMware oraz AWS User Group – polskiej grupy użytkowników technologii AWS w Krakowie.

Dodatkowe informacje na https://lelusz.com/

https://inleo.pl/blog 

Twitter: @maciejlelusz

Abstrakt, czyli dlaczego warto

Architektura IT – pod tym określeniem kryje się wiele znaczeń. Od architektury funkcjonalnej, po architekturę oprogramowania, na architekturze infrastruktury, wcale nie kończąc. Jakie są między nimi różnice, czy możliwe jest odnalezienie się w gąszczu znaczeń, a co najważniejsze pogodzenie różnych dróg działania w pracy Architekta szeroko pojętej infrastruktury informatycznej? Co robić, czego lepiej unikać, z jakich narzędzi korzystać, aby projektować IT? Kim jest architekt, a kim nie jest i nigdy nie będzie? Podczas wystąpienia padną odpowiedzi na te pytania oraz zostanie wyjawiona garść przydatnych protipów.

Dołącz do wydarzenia lub podaj swój e-mail

Przypomnimy Ci o Konferencji